Ічнянський
Logo Ічнянський
 

"Ічнянський" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(04633) 5-51-75; 2-52-95
Полное название: Національний природний парк Ічнянський
Еще названия:Национальный природный парк Ичнянский
Категории:
 • Достопримечательности Ични
 • Интересные места Ични
 • Сайт:http://ichn-park.in.ua

  Національний природний парк Ічнянський

  Ічнянський національний природний парк створений відповідно до Указу Президента України від 21 квітня 2004 року. Розташований на території Ічнянського району Чернігівської області. Парк є бюджетною, природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення і входить до складу природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання. Підпорядкований Міністерству екології та природних ресурсів України, оперативне управління здійснює Департамент заповідної справи.

  На території парку відповідно до природоохоронного законодавства виділяють такі зони: заповідна зона, зона регульованої рекреації, зона стаціонарної рекреації, господарська зона.

  Для кожної зони з урахуванням її наукової, рекреаційної, історико-культурної та інших цінностей природних комплексів та об’єктів, встановлюється диференційований режим щодо їх охорони, відтворення та використання.

  Заповідна зона призначена для охорони та відновлення найбільш цінних природних комплексів.

  В межах зони регульованої рекреації проводиться короткостроковий відпочинок та оздоровлення населення, огляд особливо мальовничих і пам’ятних місць. В цій зоні дозволяється влаштування та відповідне обладнання туристичних маршрутів і екологічних стежок.

  Зона стаціонарної рекреації призначена для розміщення готелів, мотелів, кемпінгів інших стаціонарних об’єктів обслуговування відвідувачів парку.

  В межах господарської зони проводиться господарська діяльність, спрямована на виконання покладених на парк завдань, знаходяться населені пункти, об’єкти комунального призначення парку, а також землі інших землевласників та землекористувачів, що включені до складу парку, на яких господарська діяльність здійснюється з додержанням загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища.

  "Національний природний парк Ічнянський" находится по адресу: Ичня, вул. Лісова, 43. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ічнянський", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Ичня, вул. Лісова, 43"! Если Вам нравится "Ічнянський" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Парк Тростянец 0,572 км.
  Сахарный завод 0,572 км.
  Воскресенская церковь в Ичне 0,572 км.
  Краеведческий музей в Ичне 0,572 км.
  Музей Соколиного хутора 0,572 км.
  Николаевская церковь в Ичне 0,572 км.
  Преображенская церковь в Ичне 0,572 км.
  Національний природний парк Ічнянський 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты